Najlepsza Holistyczna Szkoła Rodzenia

Zasubskrybuj, aby mieć dostęp do wszystkich kursów w jednym miejscu

Nieograniczony dostęp do wszystkich kursów

Subskrybując uzyskujesz pełny dostęp do wszystkich kursów, będziesz mogła oglądać kiedy chcesz i będziesz mogła anulować w dowolnym momencie.

miesięcznie

49.99 zł

Dostęp do wszystkich kursów !

Oglądaj bez ograniczeń wszystkie kursy i szkolenia dostępne na platformie.

Dostęp do starannie wyselekcjonowanych kursów z najbardziej cenionymi specjalistami z zakresu psychologii i psychoterapii z całego świata
Dostęp do wszystkich nowych kursów dodawanych w trakcie trwania twojej subskrypcji, w tym kilkadziesiąt nowych szkoleń rocznie, prowadzonych przez polskich ekspertów psychoterapii.
Swobodę uczestnictwa w szkoleniach w dowolnym czasie i miejscu, korzystając z urządzenia, które preferujesz (komputer, tablet, telefon).
Możliwość wystawienia faktur VAT, co jest szczególnie korzystne dla osób prowadzących działalność gospodarczą, umożliwiając odliczenie kosztów szkoleń od przychodów.
Gwarancję merytorycznego wsparcia i patronatu Pracowni Psychoterapii Hygge dla wszystkich szkoleń
Zdobądź wszechstronną wiedzę o porodzie.
Zapoznaj się z metodami holistycznymi, obserwując jak doświadczeni specjaliści prowadzą sesje.
Rozwijaj swoje umiejętności opieki prenatalnej, korzystając z technik zróżnicowanych podejść holistycznych.